UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pełnomocnik Rodziny Polskiej w Elblągu NIECH RZYJE, NIECH RZYJE. Popieram w całej rozciągłości. Jeszcze prosze patżeć na "Siedmió krasnoludków i no tą Śnieżkę", "Reifer Rudolf". A co to my gęsi. Nie mamy swoich jeleni, musimy renifery oglądać. I te czarownice w każdej bajce. I jeszcze z zagranicy. Polska dla Polaków, ziemia dla Ziemniaków. Bo Polskie Rodzinie nie powinno być ciepłej, tolerancyjnej, baśniowej atmosfery z odrobinką magii. Duże brawa za spostrzegawczość.
POLOK