UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swoją drogą, to odważna baba, bo potrafi mieć swoje zdanie. Zawsze marzyłem o takiej matce, która będzie ze mną nawet, kiedy wszyscy będą przeciw rodzinie i dzieciom.Na takiego "mugola" to napewno zawsze można liczyć!!!!Chciałbym w życiu mieć tyle hartu ducha, aby umieć iść pod prąd. Z prądem, to tylko śnięte ryby i ..................płyną. Naprawdę czas się zastanowić, żeta cała rozmowa jest sztucznie i mocno naciągana. Drodzy "Pisarze" zacznijcie myśleć o bezdomnych umierających na mrozie i przemocy fizycznej na osobach, ktorym zabiera się godność, wprowadzając tematy zastępcze!!! Przecie, to zwykłe wpuszczanie was w maliny!!!! A do kina każdemu wolno iść i wybór także należy do was!!!!!


Anuluj