UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niedawno w radiu była audycja z udziałem ks. Grzegorza dotycząca ww. tematu. Tak się składa, że znam go prywatnie i nie myślałem że jest osobą wzywającą do palenia książek !!!
misio
niedawno w radiu była audycja z udziałem ks. Grzegorza dotycząca ww. tematu. Tak się składa, że znam go prywatnie i nie myślałem że jest osobą wzywającą do palenia książek !!!
misio