UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niedawno w radiu była audycja z udziałem ks. Grzegorza dotycząca ww. tematu. Tak się składa, że znam go prywatnie i nie myślałem że jest osobą wzywającą do palenia książek !!!

misio

Anuluj