UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
każdy, kto bierze udział w jakiejkolwiek dyskusji, wypowiadając swoje zdanie i poglądy zaświadcza tylko i wyłącznie o swojej kulturze, znajomości tematu i tylko i wyłącznie daje świadectwo o sobie. Dobrze jest w każdej wypowiedzi szanować przede wszystkim samego siebie!!!!Decyzja należy do ciebie- we wszystkim..Pamiętaj, że jesteś wolnym w podejmowaniu decyzji, ale jeszcze bardziej jesteś zobowiązany ponieść jej konsekwencje, i wtedy nie szukaj ratunku, u tych którzy zawsze dobrze dla ciebie chcieli i zawsze dobrze ci życzą!!! Jednak jestem pewny, że i tak tylko on ci pomoże, bo inni zapomną , albo nie będą chcieli się przyznać ile i kiedy zarobili na twojej WIELKIEJ KRZYWDZIE!!!!Pozdrawiam i przypominam, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w tym, ile miłości ci życzą i ile jej ci dadzą- bezinteresownie .Z TYCH, trzech największa jest miłość.Flimy są dla ludzi i dla ciebie tez,zawsze jednak miej swoje zdanie i nie daj się ponieść presji tłumu, bo to już manipulacja twoją wolnością......A ty przecież jesteś wolnym obywatelem tego Świata.Czyta co chcesz i nie daj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY I NIKOMUbądź sobą zawsze. kumpel
kumpel