UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale z was debile, nawet nie potraficie pisać na temat!! Kurde, ale mają beke z Elbląga dzięki was!! Błe hehe!! Jednak Elbląg to Elbląg... Jakby was ktoś nakręcił, chyba że.. po prostu taka zgodność charakerów!! Gratuluję!! Tańczmy wszyscy jak na zagrają. Śmiech człowieka ogarnia jak się czyta te wasze wypociny!!! he he Ciekawe, czy ten mój komentarz zostanie podany do ogólnej dyskusji, skoro tak strasznie się wybiłam ?!?!?! Bravo elblążanie jednak nic z nas nie będzie !!! a propos: Ciekawe ile macie lat, bo piszecie jak stare nakręcone zrzędy!!!
Magdusia