UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co sie bedziemy obzdyngalac: proponuje zeby RR postawic pomink. Bedzie on zamknieciem tryptyku: Wojtyla, Piekarczyk i RR.
WIELBICIEL
Co sie bedziemy obzdyngalac: proponuje zeby RR postawic pomink. Bedzie on zamknieciem tryptyku: Wojtyla, Piekarczyk i RR.
WIELBICIEL