UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co sie bedziemy obzdyngalac: proponuje zeby RR postawic pomink. Bedzie on zamknieciem tryptyku: Wojtyla, Piekarczyk i RR.

WIELBICIEL

Anuluj