UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem ze tym, Ryskowi nalezy sie ten tytul. Jest ambitnym, zdolnym artysta i nigdy w swoich wywiadach nie wstydzil sie ze jest elblazaninem.

Janusz D.

Anuluj