UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem ze tym, Ryskowi nalezy sie ten tytul. Jest ambitnym, zdolnym artysta i nigdy w swoich wywiadach nie wstydzil sie ze jest elblazaninem.
Janusz D.
Jestem ze tym, Ryskowi nalezy sie ten tytul. Jest ambitnym, zdolnym artysta i nigdy w swoich wywiadach nie wstydzil sie ze jest elblazaninem.
Janusz D.