UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram Wielbiciela. Aha, Poczta Polska powinna wypuścić znaczek z jego podobizną, a mennica wybić okolicznosciową srebrną i złotą monetę o nominale 100 zł. Możnaby jeszcze nadać jego imię jakiejś podstawówce, gdzie hymnem byłby "Bananowy song"
Mleko