UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram Wielbiciela. Aha, Poczta Polska powinna wypuścić znaczek z jego podobizną, a mennica wybić okolicznosciową srebrną i złotą monetę o nominale 100 zł. Możnaby jeszcze nadać jego imię jakiejś podstawówce, gdzie hymnem byłby "Bananowy song"

Mleko

Anuluj