UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja tez jestem mlody,zdolny tylko,ze nie artysta a studen i tez sie nie wstydze tego,ze mieszkam i studiuje w elblagu-dla ciekawych nie jestem z elblaga

StuDent

Anuluj