UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tez jestem mlody,zdolny tylko,ze nie artysta a studen i tez sie nie wstydze tego,ze mieszkam i studiuje w elblagu-dla ciekawych nie jestem z elblaga
StuDent
ja tez jestem mlody,zdolny tylko,ze nie artysta a studen i tez sie nie wstydze tego,ze mieszkam i studiuje w elblagu-dla ciekawych nie jestem z elblaga
StuDent