UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nigdy o tej dzialalnosci charytatywnej i promocji Elblaga orzez RR nie slysze. Niech man Fundacja Elblaga szczegolowo uzasadni swoja propzycje.

bluselka

Anuluj