UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nigdy o tej dzialalnosci charytatywnej i promocji Elblaga orzez RR nie slysze. Niech man Fundacja Elblaga szczegolowo uzasadni swoja propzycje.
bluselka
Nic nigdy o tej dzialalnosci charytatywnej i promocji Elblaga orzez RR nie slysze. Niech man Fundacja Elblaga szczegolowo uzasadni swoja propzycje.
bluselka