UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ktos tu mowil o dobrym naglosnieniu? a widzieliscie koncert PC? Fajnie ze prad wylaczyli chlopakom. Nie ma co, w elblagu nie ma ludzi, ktrorzy potrafia zorganizaowac, a przede wszystkim naglosnic impreze. A myslalem ze tylko dawniejszy organizator (ktory mial cos wspolnego z BisArt) potrafil tak partolic imprezy...