UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszystko byloby pieknie gdyby ta pani i zajac tak mocno nie dziekowali wszystkim podczas fajerwerkow i zamiast tego poleciala tradycyjna piosenka Orkiestry.wiec nastepnym razem prosimy dac im wolne!


Anuluj