UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszystko byloby pieknie gdyby ta pani i zajac tak mocno nie dziekowali wszystkim podczas fajerwerkow i zamiast tego poleciala tradycyjna piosenka Orkiestry.wiec nastepnym razem prosimy dac im wolne!
wszystko byloby pieknie gdyby ta pani i zajac tak mocno nie dziekowali wszystkim podczas fajerwerkow i zamiast tego poleciala tradycyjna piosenka Orkiestry.wiec nastepnym razem prosimy dac im wolne!