UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ktos tu mowil o dobrym naglosnieniu? a widzieliscie koncert PC? Fajnie ze prad wylaczyli chlopakom. Nie ma co, w elblagu nie ma ludzi, ktrorzy potrafia zorganizaowac, a przede wszystkim naglosnic impreze. A myslalem ze tylko dawniejszy organizator (ktory mial cos wspolnego z BisArt) potrafil tak partolic imprezy...


Anuluj