UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, że miasto piwinno bardziej się wysilić jeśli chodzi o koncerty. W innych miastach same gwiazdy a u nas jakaś podrzędna kapelka. Myslę, ze jak by był jeden koncert ale jakis konkretny to byłaby większa frekwencja

pusia