UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po kilku komentarzach ,choćby przedostatnim to lepiej byłoby nic nie robić. Nagłośnienie zupełnie dobre zrobiła nieodpłatnie firma prywatna z Pasłęka, bo żadna miejska i wojewódzka instytucja kulturalna nie ruszyła t...ka by postawić "swoje" czyli nasze nagłośnienie. Poza tym pogoda była tak fatalna ,że nie można było postawić miksera z przodu więc nagłaśniano intuicyjnie. Przez całą imprezę akustycy i technicy walczyli z wilgocią i wiatrem. To że wytrzymali do koncertu PC to i tak wielka sprawa. Ale oczywiście lepiej być sfrustrowanym muzykiem ,któremu w deszcz i wiatr nie podoba się nagłośnienie.Markowskiemu z Pasłęka należą się szczególne podziękowania i mam nadzieję,że po tak idiotycznym komentarzu nie ruszy się za roik, by pomagać Elblagowi

@