UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że miasto piwinno bardziej się wysilić jeśli chodzi o koncerty. W innych miastach same gwiazdy a u nas jakaś podrzędna kapelka. Myslę, ze jak by był jeden koncert ale jakis konkretny to byłaby większa frekwencja
pusia