UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że miasto piwinno bardziej się wysilić jeśli chodzi o koncerty. W innych miastach same gwiazdy a u nas jakaś podrzędna kapelka. Myslę, ze jak by był jeden koncert ale jakis konkretny to byłaby większa frekwencja

pusia

Anuluj