UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Anonimie-mysle ze dobrze mnie zrozumiales.Rozumiem gusta sa rozne ale jak mozesz mowic ze spektakl nie jest wart nawet 10 zl?Za samą pracę,ktora wkladaja aktorzy i inni pracownicy przed każdym spektaklem jest on wart o wiele wiecej.

ona

Anuluj