UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no anonimie jeśli w sylwestra chcesz iść na Mrożka to idź i nie opowiadaj o swych problemach całemu światu... masz problemy napisz do "Przyjaciółki" a innym daj żyć i cieszyc się życiem!!! ja też z przyjaciółmi wybieramy się do teatru i wierzę, że będzie wyjątkowo miło!

Marceli