UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jasne że nie Mrożek w Sylwestra, ale np. kolacja dla głupca. Wspanialy spektakl,i wspaniale gra Pan Dyr.Siedler
Jasne że nie Mrożek w Sylwestra, ale np. kolacja dla głupca. Wspanialy spektakl,i wspaniale gra Pan Dyr.Siedler