UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jasne że nie Mrożek w Sylwestra, ale np. kolacja dla głupca. Wspanialy spektakl,i wspaniale gra Pan Dyr.Siedler


Anuluj