UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe o ktorej skonczy sie ten spektakl sylwestrowy. Bo słyszałem, że przed pólnocą? Super pomysl. Akurat zdązy się na powitanie N.R. na Placu z panem Bocianem.
Tryk
Ciekawe o ktorej skonczy sie ten spektakl sylwestrowy. Bo słyszałem, że przed pólnocą? Super pomysl. Akurat zdązy się na powitanie N.R. na Placu z panem Bocianem.
Tryk