UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe o ktorej skonczy sie ten spektakl sylwestrowy. Bo słyszałem, że przed pólnocą? Super pomysl. Akurat zdązy się na powitanie N.R. na Placu z panem Bocianem.

Tryk

Anuluj