UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no anonimie jeśli w sylwestra chcesz iść na Mrożka to idź i nie opowiadaj o swych problemach całemu światu... masz problemy napisz do "Przyjaciółki" a innym daj żyć i cieszyc się życiem!!! ja też z przyjaciółmi wybieramy się do teatru i wierzę, że będzie wyjątkowo miło!

Marceli

Anuluj