UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no anonimie jeśli w sylwestra chcesz iść na Mrożka to idź i nie opowiadaj o swych problemach całemu światu... masz problemy napisz do "Przyjaciółki" a innym daj żyć i cieszyc się życiem!!! ja też z przyjaciółmi wybieramy się do teatru i wierzę, że będzie wyjątkowo miło!
Marceli