UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem spektakl był bardzo na czasie . Właśnie wróciłam z Sylwestra w Teatrze - braw Panie Dyrektorze stworzył Pan w Elblągu coś czego brak doskwierał wielu myślę. Bo nie każdy idzie na bal czy też na prywatkę. Bawiła się w teatrze wraz z przyjaciółmi bardzo dobrze może trochę mało piosenek szczególnie tych ukochanych Osieckiej, ale rozumiemy że limit czasowy a cały spektakl musiał być. Polecam wszystkim na przyszły rok Do Siego Roku dla Elbląskiego Teatru życzy sympatyczka


Anuluj