35
17.10.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
LISEK baaaa co za typ zachcialo mu sie gagsterki to niech teraz zaluze... Wszyscy wiedzieli ze tak skonczy szkoda tylko jego mamy i taty .....
Bogusia (2005.10.27)

info

0  
  0
Ciekawe co się teraz z nimi dzieje... to już nie będą Ci sami chłopacy...
ZWD (2005.10.27)

info

0  
  0
lisek :( tesknimy bardzo bardzo co ty zrobiles??ale i tak bardzo mi cie szkoda:( Jezyk trzymaj sie cieplutko:(:( a ci ktorzy chodza i gadaja glupoty niech stula swoj pyszczek bo nie wiedza jak jest naprawde:(
Ziomki (2005.10.29)

info

0  
  0
Znam Marcina K i bardzo dobrze i szkoda ni go naprawde
ch (2005.10.29)

info

0  
  0
ale jaja
(2005.11.05)

info

0  
  0
hlehlehle.... :) marcinek ty lepiej do gdyni pojedz i opowiedz kolegom jak bylo na wiejskiej... bo u nas gadales jak bylo w woju w gdyni... kiedy bedzie pizzzzzaaaaa i cooooloaaaa????? niemoge sie doczekac.....:)
"kolegdzy"uzbeka (2005.11.06)

info

0  
  0
heheheheeh
cxfgxf (2005.11.11)

info

0  
  0
na pizze niech daje i koniec..... a poem TT niech bierze i lecimy ( Ale buzun z przodu hehe ) jazda jazda jazda szkoda tylko jezyka :(
ja (2005.11.12)

info

0  
  0
jestem siostrom Marcina.k niewiem jak w to sie wplątał ale mi go żal !!!!! lis mógł nie kozaczyć o woju a teraz niech pokozaczy w pace !!!!!1 he he
>... (2005.11.19)

info

0  
  0
JESTEM Z ZAWADY I ZNAM TYCH CHŁOPAKÓW. LISEK ZAWSZE BYŁ FRAJEREM I JUZ NIM ZOSTANIE WIELKI GANGSTER Z DŁUGAMI HE HE :-) SZKODA MI KOWALA BO TO NAPRAWDĘ FAJNY I MIŁY CHŁOPAK A PRZEZ LISKA MUSI TERAZ SIEDZIEĆ MAM NADZIEJE ŻE KOWAL SIĘ NIE ZAŁAMIE I JUŻ NIE DŁUGO ZOBACZYMY GO NA DZIELNICY. JEŻYK TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO I CZEKAMY NA CIEBIE A TY LISEK WYSUSZONY OD FAJANSU FRAJERZE JEDŹ NA SWOJĄ MISJĘ DO UZBEKISTANU!!!!!
GALLANONIM (2005.11.30)

info

0  
  0