35
17.10.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak na ogół to ta cała sprawa wymaga kilku wyjaśnień.. Szkoda mi Marcina K. Nie powinno tak być...
..:EZ:.. (2005.10.20)

info

0  
  0
baaaaa chwalipieta beke ma z niego baaaaa mafia
kolega (2005.10.20)

info

0  
  0
dobrze im tak szkoda jezyka a marcin nie pake robi chwlil sie wieli kozak z niego byl a teraz posiedzi to bylo wiadome ze tak sie skonczy ..... lisek bierz TT i lecimy
jacekibogusia (2005.10.20)

info

0  
  0
znam ich od kilku lat, szkoda mi Marcina K a szczegołnie jego mamy
(2005.10.20)

info

0  
  0
zagdzam sie z tym ze sie chwalil lisek chcial zostac biznesmenem-beka hhehehehe
ziomus (2005.10.20)

info

0  
  0
Chodze do klasy z siostrą Liska i Jeżyka, tak na prawdę to każdy g***o wie a gada głupoty ... Liskowi mogą naskoczyć bo nic przy nim nie znależli ...
*u***a (2005.10.20)

info

0  
  0
LIske, lisek, lisek fajny chlopaczek ale zmarzyla mu sie gagsterka a teraz bedzie placz ..... a poza tym to szkoda jezyka :(
wawer (2005.10.22)

info

0  
  0
"Szkoda mi Marcina..." , " fajni chlopcy..." itd. Co za bzdury?!!! Potępiacie to, że dali się złapać, a nie to , że handlowali narkotykami (czyt. śmiercią).
kk (2005.10.24)

info

0  
  0
to byl moj kolega szkoda mi go sam wpakowal sie w te gowno ale.....dajcie im szanse poprawy
:( (2005.10.25)

info

0  
  0
Szansę?!? - ha ha ha! - a jaką szansę dał Twój kolega tym, którym sprzedawał amfetaminę? Moja tolerancja kończy sie tam, gdzie zaczyna się świadoma, ludzka głupota i chciwość
kk (2005.10.26)

info

0  
  0