A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak na ogół to ta cała sprawa wymaga kilku wyjaśnień.. Szkoda mi Marcina K. Nie powinno tak być...
baaaaa chwalipieta beke ma z niego baaaaa mafia
dobrze im tak szkoda jezyka a marcin nie pake robi chwlil sie wieli kozak z niego byl a teraz posiedzi to bylo wiadome ze tak sie skonczy ..... lisek bierz TT i lecimy
znam ich od kilku lat, szkoda mi Marcina K a szczegołnie jego mamy
zagdzam sie z tym ze sie chwalil lisek chcial zostac biznesmenem-beka hhehehehe
Chodze do klasy z siostrą Liska i Jeżyka, tak na prawdę to każdy g***o wie a gada głupoty ... Liskowi mogą naskoczyć bo nic przy nim nie znależli ...
LIske, lisek, lisek fajny chlopaczek ale zmarzyla mu sie gagsterka a teraz bedzie placz ..... a poza tym to szkoda jezyka :(
"Szkoda mi Marcina..." , " fajni chlopcy..." itd. Co za bzdury?!!! Potępiacie to, że dali się złapać, a nie to , że handlowali narkotykami (czyt. śmiercią).
to byl moj kolega szkoda mi go sam wpakowal sie w te gowno ale.....dajcie im szanse poprawy
Szansę?!? - ha ha ha! - a jaką szansę dał Twój kolega tym, którym sprzedawał amfetaminę? Moja tolerancja kończy sie tam, gdzie zaczyna się świadoma, ludzka głupota i chciwość