UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

lisek :( tesknimy bardzo bardzo co ty zrobiles??ale i tak bardzo mi cie szkoda:( Jezyk trzymaj sie cieplutko:(:( a ci ktorzy chodza i gadaja glupoty niech stula swoj pyszczek bo nie wiedza jak jest naprawde:(

Ziomki