UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hlehlehle.... :) marcinek ty lepiej do gdyni pojedz i opowiedz kolegom jak bylo na wiejskiej... bo u nas gadales jak bylo w woju w gdyni... kiedy bedzie pizzzzzaaaaa i cooooloaaaa????? niemoge sie doczekac.....:)

"kolegdzy"uzbeka

Anuluj