UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hlehlehle.... :) marcinek ty lepiej do gdyni pojedz i opowiedz kolegom jak bylo na wiejskiej... bo u nas gadales jak bylo w woju w gdyni... kiedy bedzie pizzzzzaaaaa i cooooloaaaa????? niemoge sie doczekac.....:)
"kolegdzy"uzbeka