UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hlehlehle.... :) marcinek ty lepiej do gdyni pojedz i opowiedz kolegom jak bylo na wiejskiej... bo u nas gadales jak bylo w woju w gdyni... kiedy bedzie pizzzzzaaaaa i cooooloaaaa????? niemoge sie doczekac.....:)

"kolegdzy"uzbeka