UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem siostrom Marcina.k niewiem jak w to sie wplątał ale mi go żal !!!!! lis mógł nie kozaczyć o woju a teraz niech pokozaczy w pace !!!!!1 he he

>...

Anuluj