UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem siostrom Marcina.k niewiem jak w to sie wplątał ale mi go żal !!!!! lis mógł nie kozaczyć o woju a teraz niech pokozaczy w pace !!!!!1 he he
>...
jestem siostrom Marcina.k niewiem jak w to sie wplątał ale mi go żal !!!!! lis mógł nie kozaczyć o woju a teraz niech pokozaczy w pace !!!!!1 he he
>...