35
17.10.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak tak... sprzedawali:) hehehe i co jeszcze... jedynie kto sprzedawał w tej sprawie to SzNyTa alias gruby radek... ciekawe dlaczemu nie wychodzi na dwór... był na 24h i nie ma rzadnej sprawy... smieszny jest... czekamy na podwórku:):):)
...:) (2005.12.13)

info

0  
  0
GANGSTERZY GANGSERZY GANGSTERZY!!! HAHAHHAHAHAHHAHAHHAAHAHHAHAHHAHAHAHH
Worzonko (2006.01.04)

info

0  
  0
Lisek jest i zawsze będzie frajerem!!!!!
koleżankaJeżykazZawady (2006.01.19)

info

0  
  0
moim zdaniem to jest jeden wielki cyrk... to wszystko przez liska... niepotrzebnie trzymaja Kowala < pozdro niedługo się zobaczymy...> a co z liskiem się stanie to wszystko jedno... napewno stracił zaufanie... czekamy do tego13.02... Kowal trzymaj się!!!!
Kolega (2006.02.02)

info

0  
  0
Przyjażnie się z siostrami Jeżyka i Liska:* Lisek i Jeżyk tęknimy bardzo..:(:( Dziewczyny będą na sprawie ja nie moge niestety..:(:( Mam nadzieje że się niedługo zobaczymy a Jeżyk znowu bedzie mnie orał jak zawsze:(:( Czekamy do tego 13.02. wszystko się w koncu wyjasni:(:( wracajcie szybciutko i trzymajcie się cieplutko..:(:( A ci którzy chodzą i gadają głupoty niech w konu przestaną bo nie wiedzą jak jest naprawde...:(:(
^^Ziomuś^^ (2006.02.09)

info

0  
  0