UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

lisek :( tesknimy bardzo bardzo co ty zrobiles??ale i tak bardzo mi cie szkoda:( Jezyk trzymaj sie cieplutko:(:( a ci ktorzy chodza i gadaja glupoty niech stula swoj pyszczek bo nie wiedza jak jest naprawde:(

Ziomki

Anuluj