A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu ktoś miałby atakować pusty elbląski port? Następnym razem wybierzcie jakieś bardziej wiarygodne cele
Pozmieniało się, oddział otworzyli jak kaczyński wyszedł ze szpital, bo specjalnie dla niego pół zamknęli. Witek zabrała po 2 latach męża z oiomu, możliwe że w końcu będzie musiała za to zapłacić. Karczewski już nie pracuje na urlopie i nie zarabia już 400 tyś. Szydło już matki do szpitala limuzynami sop nie wozi.
Pięknie was KO wytresowalo i wygasilo oczekiwania. Wy to na zdjęciach nazywacie portem? Litości! Port obiecał nakrętka i motorówka. Miał być pobudowany za miliardy euro z KPO. Problem w tym że KOwcy rozkradli te pieniędze.
Tyle zachodu żeby odbić 21 europalet??!!!😁
POkaz to słowo klucz, aby zrozumieć faktyczną wartośc ćwiczeń w realnych warunkach walki z wojskiem przeciwnika.
@2084 - stał się sygnalistą, jak nie udało mu się od miasta wydębić działki pod własną działalność. ten sam sygnalista ogarniał lewe dyplomy z humanum. jeszcze więcej?
@2084 - zwykły przekręt katopisowski
Czego oni tam szukają w tym niby porcie... a jak pan Jaruś chciał zbudować nam port i mierzeje przekopać to Unia i Natura 2000 grzmiały, że nie wolno- to pan Jarek wymyślił, że to inwestycja strategiczna i wojskowa o charakterze obronnym, I ci co teraz ćwiczą w tym porcie obśmiewali tą inwestycję jako nierealną, jakoś realia szybko się zmieniły I uśmiechnięci robią I ćwiczą groźne miny... a pan Jarek co teraz robi?, to samo co ja... a ja pacze, Apacze, Apacze w to niebo i stach mnie oblatuje, czy to Władymirowicz już leci, czy to tylko nasze burżuje
A autor odróżnia Mi-8 od Apache??
Widzę, że nie....
Przestańcie w końcu blokować komentarze !!!!!