UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego oni tam szukają w tym niby porcie... a jak pan Jaruś chciał zbudować nam port i mierzeje przekopać to Unia i Natura 2000 grzmiały, że nie wolno- to pan Jarek wymyślił, że to inwestycja strategiczna i wojskowa o charakterze obronnym, I ci co teraz ćwiczą w tym porcie obśmiewali tą inwestycję jako nierealną, jakoś realia szybko się zmieniły I uśmiechnięci robią I ćwiczą groźne miny... a pan Jarek co teraz robi?, to samo co ja... a ja pacze, Apacze, Apacze w to niebo i stach mnie oblatuje, czy to Władymirowicz już leci, czy to tylko nasze burżuje
BBT.