UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozmieniało się, oddział otworzyli jak kaczyński wyszedł ze szpital, bo specjalnie dla niego pół zamknęli. Witek zabrała po 2 latach męża z oiomu, możliwe że w końcu będzie musiała za to zapłacić. Karczewski już nie pracuje na urlopie i nie zarabia już 400 tyś. Szydło już matki do szpitala limuzynami sop nie wozi.