Wybrany wątek opinii
Ładna defilada, fajna zabawa dużych chłopców - ordery i uśmiechy :) PS. coś nowego w sprawie totalnej hmmhmm na SOR'ach i szpitalach w Polsce. Dlaczego tzw. władza chce zniszczyć sygnalistę, szanowanego pułkownika WP z konkretnym, nienagannym stażem na chirurgii, zamiast wziąć się za sprawcę, którego sama stworzyła i młodzież zarabiającą grube bańki z naszej kasy? PS. ciężko się pisze na portelu, prawie jak w PRLu
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Pozmieniało się, oddział otworzyli jak kaczyński wyszedł ze szpital, bo specjalnie dla niego pół zamknęli. Witek zabrała po 2 latach męża z oiomu, możliwe że w końcu będzie musiała za to zapłacić. Karczewski już nie pracuje na urlopie i nie zarabia już 400 tyś. Szydło już matki do szpitala limuzynami sop nie wozi.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1