UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pięknie was KO wytresowalo i wygasilo oczekiwania. Wy to na zdjęciach nazywacie portem? Litości! Port obiecał nakrętka i motorówka. Miał być pobudowany za miliardy euro z KPO. Problem w tym że KOwcy rozkradli te pieniędze.

Gdze ten port?

Anuluj