UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie was KO wytresowalo i wygasilo oczekiwania. Wy to na zdjęciach nazywacie portem? Litości! Port obiecał nakrętka i motorówka. Miał być pobudowany za miliardy euro z KPO. Problem w tym że KOwcy rozkradli te pieniędze.
Gdze ten port?