UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pozmieniało się, oddział otworzyli jak kaczyński wyszedł ze szpital, bo specjalnie dla niego pół zamknęli. Witek zabrała po 2 latach męża z oiomu, możliwe że w końcu będzie musiała za to zapłacić. Karczewski już nie pracuje na urlopie i nie zarabia już 400 tyś. Szydło już matki do szpitala limuzynami sop nie wozi.