Wybrany wątek opinii

Czemu ktoś miałby atakować pusty elbląski port? Następnym razem wybierzcie jakieś bardziej wiarygodne cele
(2026.06.26)
Pięknie was KO wytresowalo i wygasilo oczekiwania. Wy to na zdjęciach nazywacie portem? Litości! Port obiecał nakrętka i motorówka. Miał być pobudowany za miliardy euro z KPO. Problem w tym że KOwcy rozkradli te pieniędze.
Gdze ten port? (2026.06.26)
Powrót do komentarzy