26
24.06.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Trollolsztyn - Z tobą napewno nicponiu
(2026.06.24)
A co wy widzicie w tym Augusto ? Bo strzela bramki w Concordia której Olimpia i jej kibice nie szanuje ? Ku czemu miałby przechodzić do Olimpii ? Pieniądze są takie jakie granie czyli nie jakie a więc po to by jedni go zdrajcą nazywali a inni za dwa miesiące winnym złej gry Olimpii robili, szkoda Człowieka bo jeśli jest ambitny to może klub lepszej marki z poza Elbląga go zaprosi ?
(2026.06.24)
Już to widzę jak znowu naściągają drewniaków zresztą jak co roku to samo....
(2026.06.24)

info

8  
  1
Jest wielka niepewnosc czy aby Olimpia ma przystapic do rozgrywek? sprawy finansowe zalegle, potrzeby biezace oraz kapital ludzki, ktory na ta chwile to pozim 4 ligi, poprostu takie sa fakty... )
(2026.06.24)

info

8  
  2
batyr betonom nie pomorze
(2026.06.24)

info

2  
  3
Witamy O. P w Olimpii. Fajnie że wracasz po kilku latach do Elbląga; )
Haju (2026.06.24)

info

0  
  3
Arka tak Lechia nie
(2026.06.24)

info

1  
  2
Winkler powinien zostać ciężko będzie go zastąpić duże osłabienie
Oonn (2026.06.25)

info

2  
  3
Wiecie jak się buduje zespół w 120tys miastach w ligach niemieckich, belgijskich, holenderskich czy angielskich? Kupujesz max 4-6 ludzi z nazwiskami i doświadczeniem i resztę kadry do max 20 ludzi bierzesz najlepszych młodzieży w przekroju 19-16lat i do przodu. Tylko na to nas stać a mamy dobrą akademię więc po co szukać dziury w całym tylko taka realizacja może sprawić że zespół będzie gryzł trawę nie obawiając się o żel na głowie....
Dzielny rycerz 1 (2026.06.25)

info

3  
  1
Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa
Olimpijczyk sezon 2026/2027 (2026.06.25)

info

4  
  1