A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Trollolsztyn - Z tobą napewno nicponiu
A co wy widzicie w tym Augusto ? Bo strzela bramki w Concordia której Olimpia i jej kibice nie szanuje ? Ku czemu miałby przechodzić do Olimpii ? Pieniądze są takie jakie granie czyli nie jakie a więc po to by jedni go zdrajcą nazywali a inni za dwa miesiące winnym złej gry Olimpii robili, szkoda Człowieka bo jeśli jest ambitny to może klub lepszej marki z poza Elbląga go zaprosi ?
Już to widzę jak znowu naściągają drewniaków zresztą jak co roku to samo....
Jest wielka niepewnosc czy aby Olimpia ma przystapic do rozgrywek? sprawy finansowe zalegle, potrzeby biezace oraz kapital ludzki, ktory na ta chwile to pozim 4 ligi, poprostu takie sa fakty... )
batyr betonom nie pomorze
Witamy O. P w Olimpii. Fajnie że wracasz po kilku latach do Elbląga; )
Arka tak Lechia nie
Winkler powinien zostać ciężko będzie go zastąpić duże osłabienie
Wiecie jak się buduje zespół w 120tys miastach w ligach niemieckich, belgijskich, holenderskich czy angielskich?
Kupujesz max 4-6 ludzi z nazwiskami i doświadczeniem i resztę kadry do max 20 ludzi bierzesz najlepszych młodzieży w przekroju 19-16lat i do przodu. Tylko na to nas stać a mamy dobrą akademię więc po co szukać dziury w całym tylko taka realizacja może sprawić że zespół będzie gryzł trawę nie obawiając się o żel na głowie....
Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa