UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa
Olimpijczyk sezon 2026/2027