UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa

Olimpijczyk sezon 2026/2027

Anuluj