UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co wy widzicie w tym Augusto ? Bo strzela bramki w Concordia której Olimpia i jej kibice nie szanuje ? Ku czemu miałby przechodzić do Olimpii ? Pieniądze są takie jakie granie czyli nie jakie a więc po to by jedni go zdrajcą nazywali a inni za dwa miesiące winnym złej gry Olimpii robili, szkoda Człowieka bo jeśli jest ambitny to może klub lepszej marki z poza Elbląga go zaprosi ?