UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest wielka niepewnosc czy aby Olimpia ma przystapic do rozgrywek? sprawy finansowe zalegle, potrzeby biezace oraz kapital ludzki, ktory na ta chwile to pozim 4 ligi, poprostu takie sa fakty... )


Anuluj