UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa
Olimpijczyk sezon 2026/2027