UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiecie jak się buduje zespół w 120tys miastach w ligach niemieckich, belgijskich, holenderskich czy angielskich? Kupujesz max 4-6 ludzi z nazwiskami i doświadczeniem i resztę kadry do max 20 ludzi bierzesz najlepszych młodzieży w przekroju 19-16lat i do przodu. Tylko na to nas stać a mamy dobrą akademię więc po co szukać dziury w całym tylko taka realizacja może sprawić że zespół będzie gryzł trawę nie obawiając się o żel na głowie....

Dzielny rycerz 1

Anuluj