A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tych derbów prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie. Bo - co tu dużo ukrywać - najbardziej realny scenariusz to taki, że obie ekipy się miną na koniec sezonu. Czyli że się zamienią ligami. Z Olimpii właśnie odeszli gracze albo absolutnie podstawowi (Ozzy, Mynarczyk, Winkler) albo i tacy z drugiego szeregu. Kupić nowych wartościowych graczy nie ma za co. Akademia "wychowała" papierowe tygryski, które właśnie spadły ligę niżej i nie potrafią grać w piłkę. Ten sezon skończyliśmy fartownie, bo uratował nas tylko walkower z Bełchatowem. Nie ma powodów do optymizmu, będzie spadek.
@KibiczProstej - Ci twoi tak zwani podstawowi na boisku to spadli do 4 ligi. Olimpie uratował „cud w Bełchatowie”
Przepraszam, a kto ustalał plan przygotowań, sparingi jeśli w klubie od paru miesięcy nie ma trenera? Czy może jest, ale wstydzi się ujawnić?
Nic szczególnego. Wali bramki na poziomie IV ligi, w III się odnajdzie. Tylko nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć, że OE to żadna opcja na granie. Z OE w II lidze odchodzili gracze kluczowi i szli ligę niżej. A prywatnie mieli lepiej. Zaplecze. Wypłata na czas. Święty spokój do trenowania i grania.
tylko nie robert- ochroniarz
O tym właśnie napisałem, ale najwyraźniej czegoś nie umiesz zrozumieć, więc na siłę musisz się z kimś spierać.