Wybrany wątek opinii

Tak poznamy szczegóły jak poznaliśmy kto jest prezesem a kto trenerem Olimpii hehe
(2026.06.24)
A co wy widzicie w tym Augusto ? Bo strzela bramki w Concordia której Olimpia i jej kibice nie szanuje ? Ku czemu miałby przechodzić do Olimpii ? Pieniądze są takie jakie granie czyli nie jakie a więc po to by jedni go zdrajcą nazywali a inni za dwa miesiące winnym złej gry Olimpii robili, szkoda Człowieka bo jeśli jest ambitny to może klub lepszej marki z poza Elbląga go zaprosi ?
(2026.06.24)
Nic szczególnego. Wali bramki na poziomie IV ligi, w III się odnajdzie. Tylko nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć, że OE to żadna opcja na granie. Z OE w II lidze odchodzili gracze kluczowi i szli ligę niżej. A prywatnie mieli lepiej. Zaplecze. Wypłata na czas. Święty spokój do trenowania i grania.
(2026.06.25)
Powrót do komentarzy