47
07.05.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kpw.. - Epec dosłownie w ubiegłym roku obniżył ceny i to sporo. Po co kłamać?
Mieszkankkka (2026.05.07)
@Kpw.. - Jaka "moja Olimpia"? Od wszelkich kopaczy to ja jak najdalej z dala!
KapitanSzyderca (2026.05.07)
No tak, lepiej 30mln wylozyc na Aeroklub, zamiast finansowac sprawy naprawde dotykajace mieszkancow
(2026.05.07)

info

3  
  2
@KapitanSzyderca - A to dobrze - jak nie Twoja, to trzymaj się chłopie jak najdalej od tych kopaczy, bo to teraz WSTYD nie klub, właściwie to oni już nie kopią - teraz grają przy zielonym stoliku tam teraz wkroczyła szara eminencja, I teraz ona robi punkty dla całego miasta, może teraz EPEC, MPBK I jeszcze Miejska Sortownia odnotują sukces?
Kpw.. (2026.05.07)
Za pisu tego nie było
Zbiorniki pogardy (2026.05.07)

info

2  
  1
Zawada nie jest zagrożona podtopieniami.... Generalnie chodzi o okolice Zw Jaszczórczego gdzie Kumiela traci szybkość i tworzy rozlewisko. Brak przeplywu do Rzeki Elbląg ktora moze by te wody odebrała.
MariuszLewandowski-Fc (2026.05.07)
zamiast milionów uruchomcie myślenie to nic nie kosztuje
(2026.05.08)

info

0  
  0
Dla mnie to marnowanie pieniędzy. Szaman w sukience zabezpieczy Elbląg za pół tej kwoty. Salceson czyni cuda
100% skutecznie (2026.05.08)

info

1  
  3
@MariuszLewandowski-Fc - O Mariusz żyjesz chłopie ! Długo milczałem... już nie ten urwis co na dachu przystanku kiedyś tańczył:⁠-⁠)
(2026.05.08)
@MariuszLewandowski-Fc - Przeczytaj artykuł że zrozumieniem chłopie
Nie kompromituj się (2026.05.08)