A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kpw.. - Epec dosłownie w ubiegłym roku obniżył ceny i to sporo. Po co kłamać?
@Kpw.. - Jaka "moja Olimpia"? Od wszelkich kopaczy to ja jak najdalej z dala!
No tak, lepiej 30mln wylozyc na Aeroklub, zamiast finansowac sprawy naprawde dotykajace mieszkancow
@KapitanSzyderca - A to dobrze - jak nie Twoja, to trzymaj się chłopie jak najdalej od tych kopaczy, bo to teraz WSTYD nie klub, właściwie to oni już nie kopią - teraz grają przy zielonym stoliku tam teraz wkroczyła szara eminencja, I teraz ona robi punkty dla całego miasta, może teraz EPEC, MPBK I jeszcze Miejska Sortownia odnotują sukces?
Zawada nie jest zagrożona podtopieniami.... Generalnie chodzi o okolice Zw Jaszczórczego gdzie Kumiela traci szybkość i tworzy rozlewisko. Brak przeplywu do Rzeki Elbląg ktora moze by te wody odebrała.
zamiast milionów uruchomcie myślenie to nic nie kosztuje
@MariuszLewandowski-Fc - O Mariusz żyjesz chłopie ! Długo milczałem... już nie ten urwis co na dachu przystanku kiedyś tańczył:-)
@MariuszLewandowski-Fc - Przeczytaj artykuł że zrozumieniem chłopie