47
07.05.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kumiela prawie pusta - jest wielka okazja, aby oczyścić i pogłębić koryto. Na co Wody Polskie czekają?
(2026.05.07)

info

21  
  0
My na Słowackiego kupiliśmy już łódki. po deszczach pływamy.
zalani (2026.05.07)

info

3  
  1
Całość inwestycji to 26 mln, różnicę spółka musi dołożyć z własnego budżetu. Czyli 10 mln, czyli z podwyżki za wodę. To jest oczywiste.
Pyskata Iwona . (2026.05.07)
@mm263 - Na Zawadzie przy szkole 9
(2026.05.07)
@mm263 - Na Zawadzie za szkołą nr 9 są stare garaże a za nimi działki te wąwozy, ten ogromny dół pomieści wszystkie wody, jest zgoda na to wszystkich mieszkanców....
(2026.05.07)
Budować zanim szkodniki zablokują
pisowska pato Polska (2026.05.07)

info

5  
  8
A może by tak się za kanalizację miasta Elbląg się wzięli, bo 1/4 miasta nadal do szamb odprowadza. Niby chcą mieć cywilizowane miasto a tutaj trzeci świat się kłania.
(2026.05.07)

info

4  
  2
@Pyskata Iwona . - Skąd wiesz, że nie mają odłożone? Nie zapytasz, ale już wiesz najlepiej. DO GARÓW!!!
KapitanSzyderca (2026.05.07)
@KapitanSzyderca - Ta odłożone - miejskie spółki one tylko potrafią brać, czy słyszał ktoś by EPEC przez ostatnie trzydzieści lat obniżył ceny ciepła? - nie... I nie usłyszy, bo oni tylko gadają, że obnižą, one mają tak odłożone jak Twoja Olimpia, niby grają I niby im płacą, tylko jak co do czego to kasy nima. Bo kasę robią I lody kręcą nie ci co grają, ale ci co im mówią kiedy mają grać, Kim mają grać I czy w ogóle grać by wygrać. Kasa nie lubi skutecznych działań by zrobić natychmiast retencję, albo wygrać mecz, bo ona się później nie zgadza. Kasa w przeciwieństwie do wody płynie w odwrotnym kierunku... z dołu do góry, dlatego tam na dole zawsze jej brakuje... a u góry - tam sami swoi ona tam jest i drenaż tam nie jest potrzebny.
Kpw.. (2026.05.07)
@Aaaaa1 - podaj WIARYGODNE ŹRÓDŁO ! Między skrzyżowaniami a Struga i Traugutta jest 200 - 250 cm różnicy poziomów, pomiędzy skrzyżowaniem Traugutta a lustrem wody w rzece zmieści się kilku piętrowy budynek mieszkalny "GENIUSZU". Moższesz podjechać i osobiście tam zobaczyć jak to wygląda ( ja tam mieszkałem 30 lat)
(2026.05.07)