UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - O Mariusz żyjesz chłopie ! Długo milczałem... już nie ten urwis co na dachu przystanku kiedyś tańczył:⁠-⁠)


Anuluj