UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - O Mariusz żyjesz chłopie ! Długo milczałem... już nie ten urwis co na dachu przystanku kiedyś tańczył:-)
@MariuszLewandowski-Fc - O Mariusz żyjesz chłopie ! Długo milczałem... już nie ten urwis co na dachu przystanku kiedyś tańczył:-)