UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - A to dobrze - jak nie Twoja, to trzymaj się chłopie jak najdalej od tych kopaczy, bo to teraz WSTYD nie klub, właściwie to oni już nie kopią - teraz grają przy zielonym stoliku tam teraz wkroczyła szara eminencja, I teraz ona robi punkty dla całego miasta, może teraz EPEC, MPBK I jeszcze Miejska Sortownia odnotują sukces?

Kpw..