UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie to marnowanie pieniędzy. Szaman w sukience zabezpieczy Elbląg za pół tej kwoty. Salceson czyni cuda

100% skutecznie

Anuluj